KONST / Litografier / Färglitografi 11729007
nr 1172 9007
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Färglitografi, "Bergets tinnar", signerad och numrerad 1/1, bladets mått: 62x50
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:30:01
100 kr
700 kr
800 kr